Informacje i zmiany do planu

OPŁATY

 

- WPISOWE DLA NOWYCH TANCERZY - 100 ZŁ.

- FORMACJA BABY DISCO , HAPPY KIDS ,ZAJĘCIA TANECZNE 1 RAZ W TYGODNIU - 100 ZŁ

- FORMACJA MINI ,DZIECI DD1,DD2,JUNIORKI ,ELITE ,ZAJĘCIA TANECZNE  2 RAZY W TYGODNIU - 170 ZŁ

- OPŁATY  TYLKO NA KONTO  STOWARZYSZENIA  DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA

 

WAŻNA INFORMACJA

RODZICE NIE MOGĄ WCHODZIĆ DO BUDYNKU W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIE ZAJĘCIA TANECZNE .

PRZYPROWADZAMY DZIECI NA 10 MINUT PRZED ZAJĘCIAMI.

W SZATNIACH I NA SALACH TANECZNYCH - HALA 1,LICEUM ,GOK  - PRZEBYWAJĄ TYLKO TANCERZE.

W BUDYNKACH JEST MONITORING WIĘC  BARDZO PROSIMY O STOSOWANIE SIĘ DO ZALECEŃ  DYREKTORÓW

PLACÓWEK W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA NASZYCH DZIECI.

 

OBÓZ TANECZNY 2022

Miejsce - Ośrodek Wczasowy Zbójnik

Murzasichle

Termin - 21 - 28.08.2022

 w obozie może uczestniczyć dziecko od rocznika 2014

Zapisy przyjmuje P. Ada Taczanowska

Ilość miejsc ograniczona .

 

WARSZTATY  Z KLASYKI I TECHNIKI TAŃCA

- HALA 1

9.00 - 10.30 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I ,II

10.45 - 12.15 - FORMACJE DZIECI DD1,DD2

12.30 - 14.30 - JUNIORKI ,ELITE - GRUPA I,II

14.45 - 15.45 - FORMACJA MINI

 

Formacja Mini - 20 zł

Formacje Dzieci - 25 zł

Juniorki ,Elite  grupa I ,II - 50 zł

zapisy do  2021

opłata w dniu warsztatów

 

WARSZTATY Z AKROBATYKI I TECHNIKI BREAKDANCE

 - SOBOTA - GOK

 

9.00 - 10.30 -   DZIECI DD1,DD2

10.30 - 12.00 - JUNIORKI ,ELITE

12.00 - 13.30 - BREAKDANCE

KOSZT DLA TANCERZY NASZEJ SZKOŁY - 20 ZŁ ZA KAŻDE ZAJĘCIA

opłata w dniu warsztatów

zgłoszenia na warsztaty do dnia

na naszych grupach lub telefonicznie do instruktora

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2021/2022

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE KOŃSKA ZAGRODA

GODZINA 16.00

SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 15.45

TANCERZE PRZYCHODZĄ  W STROJU W KTÓRYM WYSTĘPUJĄ

DZIEWCZYNKI UCZESANE JAK NA WYSTĘP ,WYSOKA KITKA ,GUMKA ,NIE MUSIMY MIEĆ OPASEK ANI

RĘKAWICZEK . PO WYSTĘPACH PRZEBIERAMY SIĘ W SWOJE SWOBODNE STROJE.

PLAN WYSTĘPÓW -

1.SMERFNE DISCO - GRZEGORZEW

2.POMPONY - DĄBIE

3.BABY DISCO

4.TANIEC Z POMPONAMI - GRZEGORZEW

5.FORMACJA DD2 - DISCO

6.FORMACJA MINI - MYSZKI

7.FORMACJA DD1- DISCO

8.MINI FORMACJA DZIECI - IZBICA

9.MINI FORMACJA JUNIORKI - IZBICA

10.FORMACJA JUNIORKI - DISCO

11.TANIEC Z KAPELUSZAMI - BABY,MINI ,DD2

 

KARTECZKI NA KONSUMPCJĘ  BĘDZIE ROZDAWAŁA PANI MONIKA DRAPIŃSKA .

WPŁATY ZA DODATKOWO ZAMÓWIONĄ A JESZCZE NIE OPŁACONĄ KONSUMPCJĘ PRZYJMUJE

PANI  ANETA WOZNIAK PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY .

 

 

 

04.07.2022 - PONIEDZIAŁEK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 14.00 - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

14.00 - 15.30 - FORMACJA MINI

 

05.07.2022 - WTOREK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 14.00 - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

14.00 - 15.00 - FORMACJA BABY

 

06.07.2022 - ŚRODA - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 15.00 - FORMACJA MINI

 

07.07.2022 - CZWARTEK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 14.00 - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

14.00 - 15.00 - FORMACJA BABY

 

08.07.2022 - PIĄTEK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE , DZIECI DD1,DD2

11.00 - 12.30 - FORMACJA MINI

12.30 - 13.30 - FORMACJA BABY

 

11.07.2022 - PONIEDZIAŁEK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 14.00 - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

14.00 - 15.30 - FORMACJA MINI

 

12.07.2022 - WTOREK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 14.00 - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

14.00 - 15.00 - FORMACJA BABY

 

13.07.2022 - ŚRODA - HALA

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 15.00 - FORMACJA MINI

 

14.07.2022 - CZWARTEK - HALA 1

9.00 - 11.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE

11.00 - 13.00 - FORMACJA DZIECI DD1,DD2

13.00 - 14.00 - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

14.00 - 15.00 - FORMACJA BABY

 

15.07.2022 - PIĄTEK - HALA 1

10.00 - 11.30 - FORMACJA MINI

11.30 - 13.00 - FORMACJA BABY

13.00 - 15.00 - FORMACJA JUNIORKI ,ELITE ,DZIECI DD1,DD2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDARZ

06.03.2022 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA - UDA - MOGILNO

19.03.2022 - TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR MOKOTOWA  2022 - WARSZAWA - TURNIRJ LIGOWY

23.04.2022 - URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO 2022 - WARSZAWA - TURNIEJ LIGOWY - JUNIORKI

21-22.05.2022 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA -  CHANCE for DANCE 2022 - TORUŃ - SOLO ,DUETY ,TRIA,FORMACJA DD1,JUNIORKI ,ELITE

01- 05.06.2022 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI I TAŃCA KONIN 2022 - KONIN - DD1

04.06.2022 - BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA - BUTEK KIDS - BYDGOSZCZ - BABY ,MINI , DD2

16 - 19.06.2022 - FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR KUJAW I POMORZA ,MISTRZOSTWA POLSKI WADF - BIAŁE BŁOTA

02.07.2022 - ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO - KOŃSKA ZAGRODA - BIERZWIENNA KRÓTKA 61

24.09.2022 - JUBILEUSZ 25 - LECIA 

01.10.2022 - TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO - ZĄBKI - TURNIEJ LIGOWY

29.10.2022 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA - KŁODAWA

22-23.10.2022 - MARK n MOVE -  LUBOŃ

19-20.11.2022 - OTWARTE MISTRZOSTWA MOKOTOWA 2022 W TAŃCU SPORTOWYM - WARSZAWA - TURNIEJ LIGOWY

 

 

 

 


Numer konta Stowarzyszenia "Impresja" w Banku Santander:

79 1090 1203 0000 0001 4757 8598

Tytuł wpłaty: „Imię i nazwisko dziecka, lokalizacja (np. Kłodawa), rodzaj zajęć (grupa) (np. zumba klasyczna, formacja gama dzieci), miesiąc, rok”